4 Eylül 2019    /  Bilgisel Yazar

  Okuma süresi: 5 dakika
 Yorum Yok
 371 Görüntüleme

Ayın Mobil Oyunları (Eylül)

Paylaş:

Mobil oyunların, çağımızın ticaret piyasasında büyük bir yeri var. Hatta çoğu geliştirici, geçimini mobil oyunlar geliştirerek kazanıyor. Birçok gencin hayali mobil uygulama ve oyun geliştirmek olmuş durumda. Hal böyle olunca, Android ve iOS platformlarında oyun geliştiren geliştiriciler ve oyunları arasında inanılmaz bir rekabet söz konusu. Geçen her anda bir sürü oyun daha sürülüyor piyasaya. Ulaşılabilirliği açısından kolaylık sağladığı için de çoğu geliştiricinin yöneldiği mobil oyun piyasası gün geçtikçe gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Bu şart ve olgular göz önüne alınınca, “aradığımız ve bize hitap eden oyunları nasıl bulacağız?” diye sormadan edemiyor insanlar. Bu yazımızda, bundan sonra her ay paylaşacağımız “ayın mobil oyunları” serimizin Eylül ayına ait olan listesini paylaşıyoruz. Gelin, uzun uğraşlar sonucu seçtiğimiz Eylül ayının en iyi oyunlarına birlikte göz atalım. Aşağıda yer alan tüm oyunlar hem Android, hem de iOS platformlarında bulunmaktadır.

Eylül ayı için seçtiğimiz mobil oyun listesi

Archero

Archero mobil oyun

Oyundaki amacınız; kontrolü sizde bulunan karakter ile içinde bulunduğunuz zindan ve diğer benzeri ortamlardan kullandığınız yay ile oklar fırlatarak düşmanları yok etmek ve bölüm sonuna ulaşmak. Bölüm bitirdikçe gelişen yetenekleriniz ile çok daha etkili bir savaşçıya dönüşüyor olsanız da, bölümler ilerledikçe karşınıza çıkan düşmanlarınız da gelişiyor ve dolayısı ile mücadeleniz zevkli bir zorlukla devam ediyor. Hayatta kalmanız için tasarlanan bu yetenekleri geliştirdikçe, oyundan çok daha fazla keyif alacaksınız. Bir kez öldüğünüzde, yeniden başlamak zorunda kalacağınızı unutmayın.

Uygulama içi satın alımlar ile daha hızlı gelişebileceğiniz bu mobil oyun ile boş zamanlarınızda sıkılmanın önüne geçebilirsiniz. Archero, Kontrolleri tek parmağınız ile gerçekleştirebileceğiniz, oynanılabilirliği oldukça iyi seviyede olan şirin bir oyun. Hem Android, hem de iOS tabanlı cihazlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Keyifli zamanlar geçireceğinize eminiz.

Play Store / App Store

 


 

1945 Air Force

1945 Air Force mobil oyunArcade türündeki oyunları sevenler için, muadillerinden sıyrılan, sade arayüze sahip, oynanışı kolay ve oldukça keyifli bir mobil oyun; 1945 Air Force. Bölümlerden oluşan ve bölümleri başarıyla tamamladıkça kazandığınız puanlar ile uçağınızı geliştirebildiğiniz, geliştikçe birbirinden farklı bir sürü özelliği aktif edebildiğiniz, çeşitli silah ve ekipmanlar edinebildiğiniz 1945 Air Force, boyutu ile iyi bir seçim olduğunu kanıtlıyor.

Oyuncuları piksel sanatı ile zamanda yolculuğa çıkaran 1945 Air Force, iki boyutlu olmasına rağmen bağımlılık yaratabilen bir ilerleyişe sahip.

Ayrıca, uygulama içi satın alımlarla uçağınızı geliştirebilir, düşman uçaklarına karşı büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

Hem Android, hem de iOS uygulama marketlerinde bulunan bu oyunu indirebilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Play Store / App Store

 

 

Çadır ve Ağaçlar Bulmacaları

Çadır ve Ağaç Bulmacaları mobil oyunBulmaca severlerin dikkatine! Önceden oynadığınız, gördüğünüz, duyduğunuz bulmaca oyunlarının tümünü unutun. Alışılagelmiş ve sıkıcı bulmaca oyunlarının aksine, Çadır ve Ağaçlar Bulmacaları size farklı bir bulmaca deneyimi sunuyor. Sudoku benzeri bu oyunun kendine has kuralları var.

Üstte ve solda yer alan sayılar, o sütun ve satırda yer alacak çadır sayısını belirtmekte. Fakat, çadırları dizmeden önce bilmeniz gereken bir şey var! Çadırlar, sadece ağaçların yanına kurulabilir ve hiçbir çadır bir diğeri ile yan yana gelemez!

İnternet gerektirmeyen ve yüzlerce seviyenin yer aldığı bu mobil oyun hiçbir ücret talep etmiyor.

Çadır ve Ağaçlar Bulmacaları, hem Google Play Store, hem de App Store’da bulunmakta.

Play Store / App Store

 


 

Dead Ahead: Zombie Warfare

Dead Ahead: Zombie Warfare mobil oyunBir zombi oyunu daha! Alıştığınız yüksek grafikli, karmaşık, yorucu ve sıkıcı oyunları unutun. Oldukça sade ve piksel sanatları ile hazırlanan görselleri ile oyuncuları bağımlı hale getirebilecek bir mobil oyun; Dead Ahead: Zombie Warfare. Bahsini ettiğimiz diğer oyunların aksine yatay yönlendirme ile hazırlanmış bu oyunda amacınız; bölüm sonuna kadar tüm zombileri yok etmeye çalışmak. Bölümlerden oluşan bu strateji oyununda ekibinizi geliştirebilir ve genişletebilirsiniz. Böylece bir sonraki bölüme, size doğru gelmekte olan zombilere karşı hazırlıklı ve üstün başlayabilirsiniz. Ücretsiz sahip olabileceğiniz bu oyun, Google Play Store ve App Store’da mevcut.

Play Store / App Store

 


 

Sonuç

Eylül için seçtiğimiz oyunları sizinle paylaştık. Umarız bu oyunlar ile keyifli zamanlar geçirirsiniz. Aklınıza takılan sorular ya da önerileriniz için yorum yapabilir veya iletişim sayfasını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi Çekebilir