Hakkımızda

Bilgisel Logo

Bilgisel adıyla 3 Eylül 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan bilgisel.org, çeşitli konularda toplanan bilgi ve ipuçlarının yer aldığı, ziyaretçilerini mutlu etmeyi kendine görev belirlemiş bir web sitesidir.

İlerleyen dönemlerde; yazar kadrosunu genişletmeyi, yeni fonksiyonlar ile ziyaretçilerin de üretime katıldığı bir yapıya dönüşmeyi, konu ve kategori yelpazesini geliştirmeyi amaçlayan Bilgisel ile ilgili tüm fikirleriniz ve önerileriniz, Bilgisel ailesi için oldukça önemli ve değerlidir.

Yeni diller ve diğer ülkelere de açılmayı planladığımız Bilgisel için özveri ile çalışmaktan dolayı mutluyuz. Bu web sitesinde; tarihte yaşanmış olaylar, teknolojiye dair püf noktalar, ziyaretçilere yönelik faydalı bilgiler, donanım ve yazılımlar ile ilgili inceleme ve araştırmalar, bazı öneriler, çeşitli kategorilere ait gelişmeler ve daha birçok konuda içerik paylaşılması amaçlanmaktadır.

Özgün olabilmeyi başarmak adına, kaleme aldığımız her kelimenin bizzat kendi zihinlerimizden çıkmasına dikkat ediyoruz. Alıntı yaptığımız görsellerdeki yazı ve ibarelerin hiçbirisine dokunmuyor, emek konusunda elimizden geldiğince titiz davranmaya çalışıyoruz. Hazırladığımız makaleleri, yaptığımız araştırmalar ve uzun süreli çalışmalar sonucunda hazırlıyor, anlaşılabilir ve özgün bir üslup ile ziyaretçilerimize sunmaya özen gösteriyoruz. Yayın hayatımıza devam edebilmek için reklam yayını yapmak zorunda kalıyor olsak da, bu konuda kullanıcı dostu bir deneyim sunmaya çalıştığımızı belirtmek istiyoruz.

Şimdilik kemik yapısı ile içerik yayınına devam eden Bilgisel için, kendi tasarımımız olan ürünlerin satışını gerçekleştireceğimiz bir sanal market üzerinde çalışmalarımız devam etmekte. Ayrıca, web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar için ek fonksiyonlar ve Bilgisel‘i daha geniş kitlelere sevdirecek yeni özellikler ile ilgili uğraşlarımızın da sonuna gelmek üzere olduğumuzu söylemek isteriz.

Bu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan ve ileride tanışacağımız tüm okurlarımıza, ziyaretçilerimize ve değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.