22 Eylül 2019    /  Emre Yılmaz Yazar

  Okuma süresi: 4 dakika
 Yorum Yok
 135 Görüntüleme

WordPress Tema Önerileri (Eylül)

Paylaş:

WordPress tema arayışında olan web site sahiplerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bazı geliştiriciler kendi temalarını tasarlamayı seçmiş olsalar da, kodlar ile boğuşmak istemeyen çoğu insan, bu konuda hazır tasarımları tercih etmekte. Deneyimli front-end geliştiricilerin elinden çıkan temaların, web site sahiplerine birçok konuda fayda sunduğunu söylemezsek olmaz. WordPress için hazırlanan temalarda aranan tasarımın dışında, arama motorları uygunluğu, hız optimizasyonu da büyük önem taşıyor. Web siteleri ile pasif de olsa gelir elde etmek isteyen web site sahiplerinin aradığı özellikler bunlar olduğu için, tema seçimi yaparken biraz daha titiz davranmak zorunda kalıyorlar. Çünkü içerik kalitesi ne olursa olsun, başarısız kodlanmış bir tema tüm emekleri boşa çıkarabilir. Bu konuda başvurulabilecek en güvenilir adreslerden biri şüphesiz Themeforest. Biz de bu yazımızda, Eylül ayı için seçtiğimiz, Themeforest’ta yer alan ücretli temalara göz atacağız.

Eylül ayı için WordPress tema önerileri

Rein

WordPress Temaları - Rein

Şirin bir tasarıma sahip olan Rein adlı bu tema, eğlenceli blog yazarları için ideal görünüyor. Bileşenler kısmı ve menülerin oldukça şık göründüğünü söyleyebileceğimiz Rein’in, ziyaretçileriniz tarafından beğenileceği aşikâr. Renkli yapısı, optimize edilmiş kodlarıyla oldukça şık ve kullanıcı dostu olduğunu söyleyebileceğimiz Rein’e sahip olmak için ödemeniz gereken ücret şu an için 29 Dolar. Aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz Rein adlı temanın mobil uyumlu olduğunu da söylemekte fayda var.

Temayı satın almak veya incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Bucklin

Bucklin tema

Sanat meraklısı web site sahipleri için önerebileceğimiz Bucklin, özellikle fotoğrafçıların kullanabileceği harika bir tema. Mobil uyumluluğu bulunan bu temanın, tüm cihazlarda görünümü oldukça şık. Oldukça sade bir görünüşe sahip olan Bucklin için 13 Dolar ödemeniz gerekmekte.

Bucklin’e göz atmak ve bu temayı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Virala

WordPress Tema - Virala

Virala, bu listede yer alan minimalist ve sade temalardan biri olarak nitelendirilebilir. 5 adet anasayfa şablonu bulunan Virala, blog ve kreatif web siteleri için biçilmiş kaftan. Dilediğinizi seçip kullanabileceğiniz 5 şablonun hepsi oldukça şık görünüyor. Sadeliği ile ön plana çıkan Virala’nın ziyaretçileriniz için, site içi gezintide kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz.

59 Dolar fiyat etiketine sahip Virala’yı satın almak veya incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Digiqole

Digiqole tema

Listenin en fonksiyonel, en başarılı ve dolayısıyla en beğendiğimiz teması. Digiqole, sadece blog amaçlı hazırlanan web siteleri için değil; haber siteleri, kreatif siteler, vb. için kullanılabilir. Yerinde seçilmiş renkleri, Bootstrap 4 ile güçlendirilmiş yapısı ve 6 adet anasayfa şablonu ile harika bir tema olan Digiqole, mobil uyumluluk ve hız optimizasyonu konusunda da oldukça başarılı. 25 Dolar fiyatı olan Digiqole, reklam alanları desteği konusunda da iyi bir seçim olabilir.

Fiyat ve performans oranı göz dolduran bu temaya sahip olmak veya göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Zunday

Zunday tema

Kişisel blog sitesi sahipleri için, farklı bir tasarıma sahip olan Zunday’ı önermezsek olmaz. Kullanılan renkler, grid destekli yapısı ve şık dizaynı ile birçok blog yazarını kendisine hayran bırakacak güzellikte hazırlanan Zunday’in, seçim yapabileceğiniz birçok şablonu var. Üst menü ve bağlantıların bir buton içine gizlendiği bu temada tüm detaylar düşünülmüş ve baştan sona ustaca düzenlenmiş. Üstelik light ve dark adında, açık ve koyu renkli renk şemasına da sahip olduğunu bilmenizde fayda var. Blog siteleri için wordpress tema arayışında olan site sahipleri için önerdiğimiz Zunday’in fiyatı 29 Dolar.

Bu temayı satın almak veya incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Breek

Breek tema

Renk yapısı ile dikkat çeken iç açıcı bir tema daha! Hız optimizasyonu, şık mobil uyumlu versiyonu ve 7 adet olan ana sayfa şablonları ile mantıklı bir seçim olan Breek, 11 adet özel widget sunuyor. Şık tasarımı ve başarılı kod yapısıyla dikkat çeken Breek adlı bu temayı satın alabilmeniz için gözden çıkarmanız gereken tutar 49 Dolar.

Breek adlı temayı satın almak veya incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Sonuç

Bu yazımızda, WordPress tabanlı web sitelerinizde kullanabileceğiniz WordPress tema önerilerimizi sıraladık. Eklemek istedikleriniz ve önerileriniz için yorum kısmını kullanabilir veya iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yazarlar

İlginizi Çekebilir